Cestovný set STOP COVID-19

Výrobce:GOOD MASK

Kód produktu:P1578

Dostupnost: Vypredané

Cena: 9.67 €

Cestovný set je zložený z kvalitných produktov vyrobených v EÚ, prevažne v ČR.
Obsahuje certifikovaný respirátor FFP2, 5 ks zdravotných ochranných masiek, gél na ruky, antibakteriálne utierky a jeden pár nitrilových rukavíc.

Cestovný set obsahuje tieto produkty:

  • CERTIFIKOVANÝ RESPIRÁTOR FFP 2

Nadštandardnú ochranu pred vírusmi, baktériami, prachom aj kvapôčkami respirátor zaisťuje vďaka dvom filtračným vrstvám. Rozšírená nosová výstuž spoľahlivo tesní a umožňuje celodenný komfort pri nosení. Maximálne priedušný ultratenký materiál nevlhne a ani sa nezaparuje.

  • ANTIBAKTERIÁLNE UTIERKY

Antibakteriálne utierky s prídavkom antibakteriálnej kvapaliny účinne čistia a osviežujú ruky a telo. Zanechávajú jemnú sviežu vôňu a obnovujú pocit pohodlia.

  • ZDRAVOTNÍCKE OCHRANNÉ MASKY

Chirurgická ústenka jednorazová je trojvrstvové ochranné rúško s mikrobakteriálnym filtrom z netkanej textílie. Pre lepšiu fixáciu má nosový tvarovací pásik a pre lepšie uchytenie má vysoko elastické šnúrky. Certifikovaná respiračná zdravotnícka tvárová maska.

  • GÉL NA RUKY

Čistiaci gél na ruky s antibakteriálnym účinkom a vôňou hodvábu je vhodný k očisteniu a ochrane rúk vždy, keď nie je možné použiť vodu a mydlo (pri cestovaní, v mestskej doprave, na nákupoch). Ruky sú po použití čisté a príjemne voňajú. Prípravok obsahuje 62 % liehu, čo garantuje vysokú dezinfekčnú účinnosť.

  • NITRILOVÉ RUKAVICE

Nesterilné jednorazové rukavice, ktoré slúžia na ochranu aj na vyšetrenie. V rukaviciach nie je pridaný žiadny púder. Tieto rukavice nie sú vhodné pre kontakt s veľmi horúcimi a ostrými predmetmi. Rukavice majú zvýšenú odolnosť proti chemickým rizikám. Sú vyrobené zo 100% syntetického nitrilu a sú veľmi príjemné pri nosení. Rukavice neobsahujú prírodný latex ani jemný púder, ktorý môže niektorým jedincom spôsobovať alergickú reakciu. Po použití rukavíc vykonajte hygienu rúk dezinfekčným prostriedkom, alebo umyte ruky mydlom a vodou.

Prílohy na stiahnutie:
Certifikát EU_CE0161
Prehlásenie o zhode CE0161
Certifikát EU preskúšanie typu: GM2 FFP2 NR Respirátor
Prehlásenie o zhode
Certifikát GOOD MASK GM2-FFP2 Výskumný ústav bezpečnosti práce 
Prehlásenie o zhode
Protokol o skúške z Výskumného ústavu bezpečnosti práce
GOOD MASK GM2-FFP2 Produktový list
Logo na mieru respirátoru GOOD MASK GM2-FFP2

---------------------------------------------------------------------------------------

Prílohy na stiahnutie

Související zboží