Časopis DIAstyl 2/2022 (marec - apríl)

Výrobce:DIAstyl

Kód produktu:P1696

Dostupnost: Skladom

Cena: 1.55 €

Hlavná téma: Náplasťové pumpy, Bezhadičková liečba diabetu.

Časopis DIAstyl je zdrojom zaujímavých, aktuálnych a odborných informácií pre všetkých diabetikov. Predstavuje zaujímavé a známe osoby s diabetom, prináša informácie o zdravotnej starostlivosti, spravodajstvo z akcií pre diabetikov aj novinky zo sveta. Nechýbajú zaujímavé recepty, inšpirácie pre cvičenie a zdravý spôsob života, reportáže z ciest, recenzie a súťaže o hodnotné ceny.

Poznámka: časopis DIAstyl je vydávaný v českom jazyku. 

 

Známa herečka a speváčka Daniela Šinkorová prezradí, ako si udržuje štíhlu líniu a tiež čitateľom popíše, ako si počas pandémie covidu krátila čas rozvážaním pizze.

Lekárka z pražského IKEMu MUDr. Klára Sochorová zhrnie základné informácie, vrátane kladov a záporov o dostupných bezhadičkových inzulínových púmp a MUDr. Škvor vysvetlí, čo všetko má vplyv na glykémiu u detí s diabetom.

Ako vyzerá diagnostika dny a akého jedla sa pri tejto chorobe vyvarovať, vysvetlí edukačná sestra pražského IKEMu Kateřina Čechová a nutričná terapeutka Mgr. Zuzana Švédová, DiS.

Prejavy obávanej dia-bulímie odhalí lekárka psychiatrickej nemocnice MUDr. Alina Majeská spoločne s lekárkou MUDr. Zuzanou Hladíkovou. Dozviete sa, ako chorobu odhaliť, aj ako ju možno úspešne liečiť.

Ďalej čitateľom poradíme, čo očakávať od odborného ošetrenia nôh za pomoci prístrojovej pedikúry, alebo čo všetko je potrebné kontrolovať u tehotnej diabetičky.
Influencerka Anna B. známa pod instagramovou prezývkou mama s cukrovkou prezradí, ako sa stretávala s tehotenskou cukrovkou a čo jej v tomto náročnom období pomohlo najviac.

A to zďaleka nie je všetko!
Prajeme vám príjemné čítanie a nechajte sa u nás inšpirovať – napríklad zdravými receptami na krabičkovú diétu, alebo prehľadnými tipmi na výber najvhodnejšieho senzora.

Elektronickú verziu časopisu si môžete zakúpiť prostredníctvom obchodu Alza media

Související zboží