Sleva

Žuvačky Hugo pepermint 9 g

Kód produktu:P1330

Dostupnost: 2 dny

Cena: 0.77 € 0.61 €

Pelhřimovskú značku Hugo založil Martin Veleba vo svojich 21 rokoch. Inšpiroval sa v zahraničí na cestách v USA. Snažil sa nájsť alternatívu žuvačiek a cukríkov bez cukru. Hugo ponúka zdravé žuvačky a cukríky bez umelých sladidiel, farbív, aspartámu a fruktózovo-glukózového sirupu. Cukríky a žuvačky sú sladené iba xylitolom, ktorý sa získava z ovocia, alebo z brezy bielokôrej a sú ochutené ovocím a farbené prírodnými zložkami.

Popis: Hugo žuvačky sú výbornou alternatívou bežných žuvačiek, sú bez aspartámu, bez umelých sladidiel, farbív a ďalších chemických zložiek.
Vyskúšajte žuvačky s osviežujúcou pepermintovou príchuťou.
Sú sladené iba xylitolom, ktorý sa vyskytuje v kôre Brezy bielokôrej, alebo v ovocí. Žuvačky majú skvelú chuť získanú priamo z prírodnej arómy. Vďaka tomu, že v nich nie sú sladidlá, majú o 40 % menej kalórií a sú vhodné aj pre diabetikov.

Zloženie: Xylitol (vyskytuje sa v kôre Brezy bielokôrej a v ovocí), gumový základ, prírodná mätová príchuť, arabská guma (živica z miazgy akácií), sójový lecitín (zo sóje, non-GMO), glycerol (rastlinného pôvodu), Calcium carbonate (minerál ), karnaubský vosk (z listov palmy Copernicia).

Pre alergikov: Obsahuje sóju (6)

Balenie: 9 g

 

Související zboží