Sleva

Sladidlo - Natusweet Stevia Tabs, dávkovač, 300 tbl / 18 g

Kód produktu:P1113

Dostupnost: Skladom

Cena: 5.73 € 5.32 €

Sladidlo prírodného pôvodu s obsahom glykozidov steviolu. Vyrobené z extraktov z rastliny Stevia rebaudiana. Vhodné pre sladenie nápojov, jogurtu, müsli, šalátov, dezertov a náplní.

Výhody produktu Stevia Natusweet:
– 1 tableta sladí rovnako ako 1 čajová lyžička cukru
– bez kalórií, GM-free
– jednoduché dávkovanie
– kvalitní výrobok z Rakúska

Natusweet Stevia na rozdiel od umelých sladidiel nevyvoláva inzulínovú aktivitu. Po konzumácii umelých sladidiel ako je napr. Aspartam a sacharín vyšle mozog signál pankreasu k uvoľneniu hormónu inzulínu, pretože mylne predpokladá, že organizmus dostal vysokú dávku energie. Umelé sladidlá však hladinu cukru v krvi nezvyšujú. Inzulín už však pracuje a namiesto aby hladinu cukru znížil z hodnoty vysokej na normálnu, zníži ju z normálnej na hodnotu hlboko nedostatočnú. Prirodzenou reakciou tela na túto situáciu je následný pocit "VLČIEHO HLADU" a potreba príjmu ďalšie energie.

Pri konzumácii výrobkov Natusweet Stevia mozog nevysiela pankreasu žiadne signály pre spustenie hormónu inzulínu a nenastáva tak inzulínová aktivita s dôsledkom "VLČIEHO HLADU". Táto unikátna vlastnosť je daná špecifickými vlastnosťami sladidla prírodného pôvodu Natusweet na báze stéviových glykozidov.

Zloženie:
sladidlo: izomalt, steviolglykosidy;
regulátor kyslosti: hydrogen-uhličitan sodný, kyselina vínna 
separátor: horečnaté soli mastných kyselín

Hmotnosť: 300 tbl / 18 g

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota:  610 kJ /145 kcal
Tuky: 0,06 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,06 g
Sacharidy: 40 g z toho cukry: 0 g
Bielkoviny:  0 g
Soľ: 13,5 g

Související zboží