Sladidlo - Natusweet Stevia tekutá, 100 ml

Výrobce:Natusweet Stevia

Kód produktu:P1076

Dostupnost: Skladom

Cena: 5.86 €

Sladidlo prírodného pôvodu s obsahom glykozidov steviolu. Vyrobené z extraktov z rastliny Stevia rebaudiana. Vhodné pre sladenie nápojov, jogurtu, müsli, šalátov, dezertov a náplní.

Výhody produktu Stevia Natusweet:
– 1 čajová lyžička cukru zodpovedá približne 3-4 kvapkám
– bez kalórií, GM-free
– jednoduché dávkovanie
– kvalitný výrobok z Rakúska

Natusweet Stevia na rozdiel od umelých sladidiel nevyvoláva inzulínovú aktivitu. Po konzumácii umelých sladidiel ako je napr. Aspartam a sacharín vyšle mozog signál pankreasu k uvoľneniu hormónu inzulínu, pretože mylne predpokladá, že organizmus dostal vysokú dávku energie. Umelé sladidlá však hladinu cukru v krvi nezvyšujú. Inzulín už však pracuje a namiesto aby hladinu cukru znížil z hodnoty vysokej na normálnu, zníži ju z normálnej na hodnotu hlboko nedostatočnú. Prirodzenou reakciou tela na túto situáciu je následný pocit "VLČIEHO HLADU" a potreba príjmu ďalšie energie.

Pri konzumácii výrobkov Natusweet Stevia mozog nevysiela pankreasu žiadne signály pre spustenie hormónu inzulínu a nenastáva tak inzulínová aktivita s dôsledkom "VLČIEHO HLADU". Táto unikátna vlastnosť je daná špecifickými vlastnosťami sladidla prírodného pôvodu Natusweet na báze stéviových glykozidov.

Výživové údaje 100 ml:
Energia 736,1 kJ / 176,7 kcal
Tuk 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, z toho polyoly 73,6 g
Vláknina 1,2 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

Objem: 100 ml

BEZ LAKTÓZY, BEZ LEPKU, VEGAN

Související zboží