DIABETES: Sprievodca životom s cukrovkou

Výrobce:DIAstyl

Kód produktu:P102

Dostupnost: Skladom

Cena: 7.89 €

Časopis "DIABETES: Průvodce životem s cukrovkou" vyšiel ako špeciál časopisu DIAstyl. Na 140 stranách sumarizuje jasnou a čitateľnou formou všetky poznatky o diabete a prináša diabetikom a ich blízkym veľa cenných rád a tipov, ako zvládať každodenný život s touto chorobou. Prílohou publikácie je aj DVD so všetkými ročníkmi časopisov DIAstyl a DIAŽIVOT od roku 1990 do roku 2012.

Poznámka:
DIABETES: Průvodce životem s cukrovkou - je vydaný v českom jazyku.

Všetky informácie z časopisov DIAstyl prehľadne na jednom mieste

Súčasťou každej kapitoly sú aj odkazy na články, ktoré boli k téme zverejnené v časopise DIAstyl alebo DIAŽIVOT a ktoré sa danej problematike venujú podrobnejšie. Prílohu ku špeciálu predstavuje DVD s kompletnou edíciou časopisov Diastyl a DIAŽIVOT od začiatku vydávania až do konca roka 2012. Čitatelia si tak ľahko môžu dohľadať článok, ktorý ich zaujíma, aj keď doteraz nemali predchádzajúce vydania časopisov k dispozícii.

Základný sprievodca pre každého diabetika

Publikácia chce byť základným sprievodcom pre každého, koho sa cukrovka týka, či už novo diagnostikovaných diabetikov, diabetikov ktorí žijú s touto chorobou už roky, rodičov diabetických detí, rodinných príslušníkov, alebo pre širokú verejnosť, zaujímajúcu sa o toto ochorenie. Cieľom Sprievodcu je predovšetkým poskytnutie ucelených informácií o diabete a vzdelávanie pacientov. Veď čím viac vedomostí o svojom ochorení každý diabetik má, tým lepšie sa dokáže s cukrovkou vyrovnať a tým menšie obmedzenia a ohrozenia pre jeho život diabetes predstavuje.

Slávime Svetový deň diabetu

Špeciál časopisu DIAstyl - DIABETES: Sprievodca životom s cukrovkou, sa objavil na stánkoch PNS, v deň Svetového dňa diabetu, ktorý na 14. novembra vyhlásila Medzinárodná Diabetická Federácia, aby upozornila na riziká spojené s touto chorobou. Súčasťou príručky je aj DVD s kompletným digitálnym archívom edukačných časopisov DIAstyl a DIAŽIVOT. Bonusom je potom videoklip diabetickej hymny La Révolution.

 

Související zboží