ROČNÉ PREDPLATNÉ časopisu DIAstyl

Výrobce:DIAstyl

Kód produktu:P686

Dostupnost: Skladom

Cena: 12.01 €

Ročné predplatné časopisu DIAstyl pre aktívny a zdravý život. Časopis vychádza 6x ročne, ako dvojmesačník. DIAstyl je jediný edukačno-odborný časopis pre diabetikov, ich rodinných príslušníkov aj odbornú verejnosť na českom trhu.

Poznámka: časopis DIAstyl je vydávaný v českom jazyku

Novinky z liečby diabetu a veľa ďalšieho

Časopis DIAstyl prináša novinky z liečby diabetu, informácie o zdravotnej starostlivosti a špecializovaných diabetologických centrách, spravodajstvo z akcií pre diabetikov, z diabetologických konferencií a kongresov, ako aj novinky zo sveta. Vysvetľuje a pomáha pochopiť princípy ochorenia diabetom a jeho liečby. Ponúka množstvo konkrétnych odporúčaní pre zdravý životný štýl a preventívnych opatrení proti rozvoju obávaných diabetických komplikácií. Svojimi článkami sa obracia aj na rodinných príslušníkov, ktorí sú tak lepšie informovaní a môžu pomáhať udržiavať zdravý životný štýl celej rodiny.

Recepty pre diabetikov s nutričnými hodnotami

Veľký záujem čitateľov si získala stála príloha Kuchárka pre diabetikov. Čitatelia v nej nájdu veľa vhodných receptov, zameraných podľa sezóny a doplnených energetickými hodnotami. Kuchárka je vždy doplnená zaujímavosťami z gastronómie a praktickými radami pre zdravý jedálniček. Nechýbajú ani inšpirácie pre cvičenie a zdravý spôsob života, reportáže z ciest, recenzie tematických internetových stránok a súťaže pre malých aj veľkých čitateľov o hodnotné ceny či krížovka.

Zaujímavé rozhovory a príbehy

DIAstyl predstavuje zaujímavé a známe osoby s diabetom. Z rozhovorov a príbehov čitateľov, ktorí už dlhé roky žijú s diabetom, môžu najmä novo diagnostikovaní diabetici načerpať motiváciu a presvedčenie, že aj s diabetom sa dá viesť veľmi úspešný a spokojný život.

DIAstyl vychádza už od roku 2005!

Časopis DIAstyl vyšiel prvýkrát ako dvojmesačník v rozsahu 52 strán vo februári 2005. Časopis je od samého začiatku bežne dostupný v širokej predajnej sieti tlače v Českej republike aj na Slovensku. V súčasnej dobe je jeho tlačený náklad stabilne okolo 15 000 ks.

Z ohlasov čitateľov:

"Super čítanie, vždy prečítam všetko a nedočkavo čakám na ďalšie číslo."

"S vaším časopisom som veľmi spokojná, prosím nech vo vašej práci pokračujete. Moc mi pomáhate. S pozdravom Hrušov "

"Som veľmi rada, že DIAstyl vychádza, je poučením pre mňa aj môjho syna a pre celú rodinu. Nachádzame tu tak potrebné informácie a novinky, články sú pre nás povzbudením. vďaka "

"Len tak ďalej, ste časopis, ktorý tu chýbal. Hlavne z dôvodu, že dávate priestor cukrovky 1. typu o ktorom je všade len veľmi málo informácií. Nech sa darí. "

"Veľmi sa mi váš časopis páči, je to najlepšie periodikum na našom trhu s lekárskou tematikou diabetu. Mohol by vychádzať častejšie, ako som uviedla vo vašej ankete. "

"Časopis vždy očakávam a teším sa naň - je zaujímavý aj poučný. Vaša práca je záslužná. Držím vám palce aj naďalej. Ďakujem "

"Vďaka za osvetu. To sa v ordinácii nedozviem. "

"Je veľmi fajn, že tento časopis vznikol. Niečo také bolo už dávno na našom trhu potrebné. Ďakujem Vám! Držte sa! "

"Šťastie tkvie v tom, že sa nehneváme na tŕne ružového kríky, ale že máme radosť z ruže, ktoré na tom tŕňovom kríku kvitnú. Ďakujem vám za ružu, ktorú ste nám diabetikom podali. "

"Celkové hodnotenie časopisu 1 *. A jedničky si musia aj moji žiaci v škole zaslúžiť. Tak ako vy! Vďaka za tento časopis. "

"Ďakujem za tento prehľadný a odborný a pritom cenovo dostupný časopis."

 

 

Související zboží