Chladiace puzdro na inzulín

Výrobce:MTE spol.s.r.o.

Kód produktu:P98

Dostupnost: Skladom

Cena: 21.29 €

Chladiace puzdro ochráni váš inzulín nielen pred vysokými teplotami, ale aj pred mrazom. Je tepelne izolované a vybavené vyberateľnými chladiacimi panelmi, ktoré je pred použitím potrebné schladiť v mrazničke na dostatočne nízku teplotu.

V mrazivom počasí je naopak puzdro schopné vďaka tepelnej izolácii a nakumulovanému teplu v paneloch chrániť inzulín pred mrazom. Na vonkajšej strane puzdra je praktické vrecko pre prípadné informácie o užívateľovi.
 

Postup použitia

Pred použitím chladiaceho puzdra je potrebné panely z puzdra vybrať a ochladiť v mrazničke na dostatočne nízku teplotu. Po dostatočnom schladení (cez noc v mrazničke) ich vložte späť do puzdra. Puzdro je tak pripravené pre vloženie inzulínových zásobníkov.

Nevkladajte do mrazničky puzdro spoločne s inzulínom a inými liekmi!

Puzdro je možné čistiť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte čistiace prostriedky.

Test puzdra

Puzdro bolo vložené na 24 hodín do mrazničky do -14 °C. Po vybratí z mrazničky bol do puzdra vložený zásobník s inzulínom. Puzdro bolo umiestnené do miestnosti s izbovou teplotou 25 °C. Počas 9-tich hodín bola teplota inzulínu v puzdre nižšia ako 10 °C.

Parametre a špecifikácia

  • Výrobca: MTE spol. s.r.o.
  • Rozmery puzdra: 220 x 120 x 55 mm
  • Hmotnosť: 0,5 kg
  • Farba: čierna
  • Materiál: Chladiaci panely - HDPE (tvrdený polyetylén); chladiace médium je tvorené roztokom čistenej vody a soli (technológia je patentovaná). Obal puzdra - PE syntetické mikrovlákno. Puzdro spĺňa požiadavky EÚ; EC - No. 1907/2006 article 33.

 

Související zboží