Termofor 0,7 l v plyšovom obale - hrejivé zvieratko

Výrobce:Halcamp

Kód produktu:P951

Dostupnost: Skladom

Cena: 10.81 €

Varianta:


Termofor pre deti nemusí byť len nudná plastová fľaša. Ak je schovaná v mäkučkom plyšovom obale v podobe zvieratka, uľaví deťom nielen od bolesti, ale vykúzli im aj úsmev na tvári. Samotný termofor je vyrobený z kvalitnej prírodnej gumy, neobsahuje žiadne škodlivé látky a možno ho plniť studenou, aj teplou vodou.

Termofor v obale v tvare plyšového zvieratka je ideálnym spôsobom, ako zahriať vaše dieťa a pomôcť mu od bolesti. Stačí, keď sa pritúli k obľúbenému plyšáku a s ním zabúda na bolesť. Prehrievanie tela je účinné pri bolestiach brucha, uvoľňuje svalové napätie a kŕče, slúži na prevenciu aj liečbu reumatických a svalových ťažkostí a je veľkým pomocníkom pri infekcii močových ciest. Pri naplnení studenou vodou pomáha k zmierneniu opuchov.

Zvieratká na výber:

V ponuke je termofor v podobe plyšovej žirafy. Ak máte záujem o ďalšie varianty v podobe leva, ovečky, alebo žaby, overte si u nás ich momentálnu dostupnosť.

Použitie termoforu:

Termofor naplňte vodou s maximálnou teplotou 70 °C. Nenaplňujte ho až po okraj, ale len do 2/3 objemu. Potom zatvorte uzáver a skontrolujte tesnosť. Pri používaní nezaťažujte termofor príliš - nie je vhodné si naň sadať, líhať, alebo po ňom skákať.

Údržba termoforu:

Po použití vylejte vodu z termoforu a zaveste ho otvorom dole, aby sa vysušil.

Na čistenie používajte iba vodu s mydlom.

Skladujte ho na suchom a chladnom mieste s otvoreným uzáverom.

Parametre a špecifikácia:

  • Výrobca: Halcamp
  • Rozmery: 45 cm
  • Objem: 0,7 l
  • Materiál zvieratka príjemný mäkký plyš
  • Materiál termoforu: kvalitná prírodná guma - neobsahuje nebezpečné a zdraviu škodlivé látky, potvrdené certifikátom BS1970: 2006.
  • Produkt spĺňa bezpečnostné normy podľa Nariadenia EÚ: EN71 (časť I, II, III).
  • Záruka: 24 mesiacov

 

 

 

Související zboží