Ponožky zdravotné DIACOMFORT PLUS

Výrobce:MTE spol.s.r.o.

Kód produktu:P133

Dostupnost: Skladom

Cena: 4.00 €

Varianta:


Hi-tech ponožky, ktoré zabraňujú infekcii, nezvierajú a netlačia. Tradičný výrobok s kvalitnejším vláknom a lepšími vlastnosťami. Pre prevenciu cievnych ochorení a diabetickej nohy.

 

Retiazkovaná špička - bezšvové spojenie špice s priehlavkom dosiahnuté ručným navádzaním jednotlivých očiek pleteniny na ihličky "retiazkovanie" významne znižuje riziko vzniku otlakov.

Vaflový lem - špeciálna konštrukcia lemu rozkladá pretlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhrňovaniu a pritom nestláča v oblasti nad členkom.

Antibakteriálna úprava - aplikácia certifikovanej úpravy SANITIZED zaručuje po celú dobu životnosti ponožiek antibakteriálne pôsobenie zabraňujúce množeniu baktérií, čím znižuje zápach a riziko infekcií, chorôb a alergií.

Klimatická zjemňujúca úprava - použitá silikónová klimatická zjemňujúca úprava RUCOFIN zvyšuje elastickú priľnavosť, jemnosť a pohodlie pri zabezpečení optimálneho klimatického komfortu.

Veľkosti, farba a zloženie ponožiek:

Dámske: 23–25, 25–27

Pánske: 25–28, 29–32

Biela, béžová, šedá, čierna.

Zloženie: BAVLNA 47%, VISKÓZA 47%, POLYAMID 4%, ELASTAN 2%

Pri výbere ponožiek venujte pozornosť správnej veľkosti. Ponožka nesmie tlačiť a nesmie sa zhrňovať. Výskyt nežiaducich účinkov, ako sú otlaky a začervenanie konzultujte so svojím lekárom.

 

 

Související zboží