Sleva

Prívesok - ampulka na lieky - vodotesná (s retiazkou)

Výrobce:Gamze

Kód produktu:P909

Dostupnost: Skladom

Cena: 10.91 € 8.07 €

Prívesok na krk, alebo na kľúče v tvare vodeodolnej skrutkovacej kapsuly. Vďaka nej môžete mať lieky, alebo iné drobné predmety neustále pri sebe. Ide o krásny a veľmi užitočný doplnok.

Prívesok v podobe ampulky je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s lesklou povrchovou úpravou v kombinácii s čiernou farbou. Súčasťou prívesku je aj kvalitná retiazka vyrobená z chirurgickej ocele 316L. Chirurgická oceľ 316L je najlepšou zliatinou pre výrobu šperkov, prstienkov, náušníc a piercingu.

Parametre a špecifikácia:

Vodeodolný

Skrutkovací uzáver

Materiál prívesku: nerezová oceľ

Povrchová úprava: Lesklý, kombinácia s čiernou farbou

Materiál retiazky: chirurgická oceľ 316L

Rozmery: 2.8 cm výška, 1 cm šírka

Kľúčové vlastnosti chirurgickej ocele:

 

  • Farebná stálosť - na svetle šperky z chirurgickej ocele nemenia farbu, majú svoju vlastnú UV ochranu, ktorá zabraňuje farebným zmenám spôsobeným vplyvom svetla.
  • Vysoká tvrdosť - materiál z ocele je dostatočne tvrdý, neohne sa ani neláme.
  • Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší proti poškriabaniu alebo oderu, ako iné mäkšie kovy.
  • Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, nijako nereaguje s telesnými tekutinami, ktoré by uvoľňovali jednotlivé zložky kovu do kože, alebo do tela. Je teda vhodná pre osoby, ktoré sú alergické na ostatné kovy, hodí sa aj pre piercing.
  • Rôznorodé opracovanie povrchu - výhodou chirurgickej ocele je rôznorodosť opracovania povrchu. Chirurgická oceľ môže mať lesklý, brúsený, alebo matný povrch.
  • Antikorózny povrch - povrch chirurgickej ocele je odolný voči oxidácii a korózii. Chirurgická oceľ 316L patrí medzi druhy ocele, ktoré sú odolné proti pôsobeniu vody a to sladkej aj slanej.

 

 

 

Související zboží