Inzulínové ihly VERIFINE 29G x 12 mm

Výrobce:PROMISEMED MEDICAL

Kód produktu:P709

Dostupnost: Skladom

Cena: 10.71 €

Ihly do inzulínových pier sú nevyhnutným spotrebným materiálom na aplikáciu inzulínu inzulínovým perom. Bezpečné a jednoduché použitie s všetkými bežne dostupnými perami výrobcov Novo Nordisk, Sanofi-Aventis, Eli-Lilly, Ypsomed, Owen Mumford a BD

rojito skosená fazeta - Špeciálny výbrus v tvare trojito skoseného hrotu zaisťuje ľahký a optimálny vpich s takmer neznateľným poškodením pokožky.
Silikónový nepriľnavý povrch - Inovatívna technológia nano-silikónovej vrstvy a super nepriľnavého povrchu ponúka bezbolestný vpich a znižuje riziko vzniku negatívnych reakcií pokožky.
Tenkostenná technológia - Tenkostenný profil ihly vďaka väčšiemu prietoku a použitiu menšej sily obmedzuje bolestivosť a dĺžku vpichu. Súčasne sa výrazne znižuje riziko úniku inzulínu.
Široká ponuka veľkostí - Široká ponuka rôznych dĺžok a priemerov ihiel umožňuje každému vybrať si taký rozmer, ktorý zabráni riziku bolestivého vpichu ihly do svalu namiesto tukového tkaniva.
Elektrolytické čistenie ihly - Proces elektrolytického čistenia ihly zabraňuje jej upchávaniu a tvorbe chrasty pri dlhodobej aplikácii inzulínu.

Použitie: Ihly sa skladajú z obojstrannej ihly umiestnenej v strede plastového uzáveru so závitom. Plastový uzáver sa naskrutkuje na adaptér inzulínového pera, čím jeden koniec ihly perforuje uzáver zásobníka inzulínu umiestnený v inzulínovom pere. Druhý koniec ihly je pripravený na vpich do tela pacienta. Ihly sa označujú podľa dĺžky a priemeru ihly.

Rozmery: 12 mm (29G x 0,33 mm)
Balenie: 100 ks

Související zboží