Lymforegen gel, tuba, 200 ml

Výrobce:TOPVET

Kód produktu:P2004

Dostupnost: Skladom

Cena: 4.04 €

Lymforegen gel 

Stimuluje podkožný lymfatický systém

Masážna lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculín, helenín, flavonoidné glykozidy, triesloviny a celý rad ďalších. Látky slúžia na stimuláciu lymfatického systému v koži. Urýchľujú regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži, znižujú opuchy, sú vhodné pre osoby so syndrómom tzv. „ťažkých nôh“.

Použitie: Aplikujte na cieľovú oblasť niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a do otvorených rán. Pre zvýšenie účinku odporúčame naniesť na cieľovú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii prípravku nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k scitliveniu pokožky na slnečné žiarenie.

Zloženie (INCI): Aqua, Glycerín, Alcohol Denat., Juniperus Communis Oil, Rutín, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Menthol, Menthol Extract, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Equisetum Arvense Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica Extract, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Phenoxyethanol, Carbomer, alool, Citral

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Balenie: 200 ml


Související zboží